Про школу

В нашій  школі онлайн учні з 1-11 класи навчаються за високотехнологічною формою здобуття освіти в реальному часі, відповідно до державного стандарту України, незалежно від місця проживання, стану здоров‘я, особливих потреб і політичної ситуації.

Навчатися можна з будь-якого куточка світу на своїй швидкості сприйняття, без жодних обмежень.

Ми працюємо у сфері розвитку освіти більше  п'яти років.

Таким чином, була створена наша онлайн школа з командою досвідчених кваліфікованих педагогів, які навчають дітей на  високому професійному рівні, мають новітні погляди на освітній процес.

Ми навчаємо згідно державної загальноосвітньої програми МОН України + поглиблене вивчення англійської мови, АЙТІ-технологій.

Зазначаємо, що окрім загальної програми, наші діти мають можливість вивчати іноземну мову кожен день. Та вже з 1го класу наших діток готують до Кембріджських екзаменів, захисту та отриманню рівнів (А1,А2,B1,B2,C).

Також, по бажанню,  ваша дитина може відвідувати курс Ейдетики. Дуже цікава програма, яка дозволяє круто розвивати у дитини нестандартне логічне мислення та пам'ять.

В нашій школі є освітні сучасні платформи, завдяки яким, відбувається викладання навчального матеріалу, завантажені електронні книжки, рекомендації та побажання, а головне - кожен з батьків може відслідкувати успіхи своєї дитини.

Викладання, опитування, дамашнє завдання, запитання вчителю -  все в реальному часі. Виконання домашнього завдання обов‘язкове, але дитина має право на індивідуальний супровід від вчителя.