Англійська мова

Сучасні діти покоління центеніалів потребують сучасного підходу у навчанні. В наш час, в часто змінному світі вчителі і учні готові використовувати електроні книжки. Саме такі сучасні, інтерактивні підручники були розроблені Оксвордським Університетом для вивчення англійської мови.

Наші учні будуть повністю занурені в іншомовну атмосферу завдяки висококваліфікованим спеціалістам та підручникам « I wonder » та « Prime Time». Програма уроків англійської мови розроблена спеціально для тих, хто хоче бути добре освіченим, мати глибокі знання з англійської мови, здобути навички 21 століття, а саме здібності, які необхідні учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу: творчість і інноваційність, критичне мислення, комунікативні навички та навики співробітництва. І звісно, спілкуватися вільно англійською мовою в будь-якій країні світу!